Panasonic 470 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Through Hole - ECA1VM471 Radial Lead
Capacitance
470μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
5mm
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
150%
Страна на произход
Malaysia
Детайли за продукта
M Series
Smaller than SU series
Long life
Fully sleeved
Applications
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Yageo 470μF Electrolytic Capacitor 35V dc, Through Hole - SK035M0470B5S-1015
Запитване за ценаEach (In a Pack of 50) (ex VAT)
RS PRO 470μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 25V dc, Through Hole
Запитване за ценаEach (In a Pack of 5) (ex VAT)
Radial Al electrolytic GS cap,35V 470uF
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Capacitance
470μF
Product Type
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
5mm
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
150%
Страна на произход
Malaysia
Детайли за продукта
M Series
Smaller than SU series
Long life
Fully sleeved
Applications