DMC Crimp Extraction Tool, MS24256R16 Series, Crimp Contact, Extraction Tool Contact, Contact size 16 AWG
Номер на артикул на RS: 446-210Марка: DMC№ по каталога на производителя: DRK16
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Brand
DMC
Product Type
Crimp Extraction Tool
Sub Type
Extraction Tool
Contact Type
Crimp
Contact Size
16 AWG
Series
MS24256R16
Overall Length
133.35mm
Tip Width
3.48 mm
Tip Length
10.67mm
Standards/Approvals
No
Страна на произход
United States
Детайли за продукта
162GB Tooling
Може да се интересувате от
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
количествоЕдинична цена
Може да се интересувате от
Технически документи
Спецификации
Brand
DMC
Product Type
Crimp Extraction Tool
Sub Type
Extraction Tool
Contact Type
Crimp
Contact Size
16 AWG
Series
MS24256R16
Overall Length
133.35mm
Tip Width
3.48 mm
Tip Length
10.67mm