Номер на артикул на RS: 445-9771Марка: Block№ по каталога на производителя: PSR500/24-40
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Brand
Block
Type
Switch Mode
Electrical Phase
3
Output Current
40A
Dimensions
260 x 120 x 138mm
Depth
138mm
Width
120mm
Maximum Temperature
+70°C
Minimum Temperature
-10°C
Efficiency
88%
Mounting Type
DIN Rail
Ripple And Noise
100mV Pk-Pk
Страна на произход
Germany
Детайли за продукта
120 to 960W 3 Phase PSR Series
Short circuit proof
Can be connected in parallel
High efficiency from 83-88%
Thermal overload cut-out
Overload/Voltage protection
DIN rail mountable.
Standards
Може да се интересувате от
Block AC Input DC
Chinfa 400V ac AC Input DC
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Запитване за цена
Block Switch Mode DIN Rail Panel Mount Power Supply, 40A Output, 960W
Запитване за цена
Може да се интересувате от
Block AC Input DC
Chinfa 400V ac AC Input DC
Технически документи
Спецификации
Brand
Block
Type
Switch Mode
Electrical Phase
3
Output Current
40A
Dimensions
260 x 120 x 138mm
Depth
138mm
Width
120mm
Maximum Temperature
+70°C
Minimum Temperature
-10°C
Efficiency
88%
Mounting Type
DIN Rail
Ripple And Noise
100mV Pk-Pk
Страна на произход
Germany
Детайли за продукта
120 to 960W 3 Phase PSR Series
Short circuit proof
Can be connected in parallel
High efficiency from 83-88%
Thermal overload cut-out
Overload/Voltage protection
DIN rail mountable.
Standards
Chinfa 400V ac AC Input DC