Rubycon 100μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 200V dc, Through Hole - 200BXC100MEFC16X20
Номер на артикул на RS: 751-1061Марка: Rubycon№ по каталога на производителя: 200BXC100MEFC16X20
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Brand
Rubycon
Capacitance
100µF
Voltage
200V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 20mm
Height
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
12000h
Lead Pitch
7.5mm
Ripple Current
1.42A
Leakage Current
Tolerance
±20%
Series
BXC
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Запитване за цена
Each (In a Pack of 2) (ex VAT)
Изберете тип опаковка
Запитване за цена
Each (In a Pack of 2) (ex VAT)
Изберете тип опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Технически документи
Спецификации
Brand
Rubycon
Capacitance
100µF
Voltage
200V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 20mm
Height
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
12000h
Lead Pitch
7.5mm
Ripple Current
1.42A
Leakage Current
Tolerance
±20%