MEAN WELL 24V dc Input DIN Rail Buffer Module DBUF40-24
brand-logo
Преглед на всички в Uninterruptible Power Supplies
Технически документи
Спецификации
Product Type
Buffer Module
Current
4A
Output Voltage
22V dc
Input Voltage
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Backup Time
25s
Length
125.2mm
Depth
114.9mm
Standards/Approvals
Width
63mm
Series
DBUF40-24
Страна на произход
China
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Product Type
Buffer Module
Current
4A
Output Voltage
22V dc
Input Voltage
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Backup Time
25s
Length
125.2mm
Depth
114.9mm
Standards/Approvals
Width
63mm