MEAN WELL 24V dc Input DIN Rail Buffer Module DBUF20-24
brand-logo
Преглед на всички в Uninterruptible Power Supplies
Технически документи
Спецификации
Product Type
Buffer Module
Current
2A
Output Voltage
22V dc
Input Voltage
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Length
125.2mm
Depth
114.9mm
Standards/Approvals
Width
63mm
Series
DBUF20-24
Страна на произход
China
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Product Type
Buffer Module
Current
2A
Output Voltage
22V dc
Input Voltage
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Length
125.2mm
Depth
114.9mm
Standards/Approvals
Width
63mm