Wera VDE/1000V Approved
Номер на артикул на RS: 310-0052Марка: Wera№ по каталога на производителя: 05006110001
brand-logo
Преглед на всички в Отвертки
Технически документи
Спецификации
Brand
Wera
Tip Thickness
0.6mm
VDE/1000V Approved
Yes
Insulation
Insulated
Tip Width
3.5 mm
ESD Safe
No
Height Safe
No
Grip Style
Ergonomic
Non-Sparking
Yes
Може да се интересувате от
Stanley Standard, 100 mm Blade
CK Insulated, 100 mm Blade VDE/1000V Approved
Преглед на всички в Отвертки
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Wera VDE/1000V Approved
Wera VDE/1000V Approved
Може да се интересувате от
Stanley Standard, 100 mm Blade
Технически документи
Спецификации
Brand
Wera
Tip Thickness
0.6mm
VDE/1000V Approved
Insulation
Insulated
Tip Width
3.5 mm
ESD Safe
Height Safe
Grip Style
Ergonomic
Non-Sparking
Stanley Standard, 100 mm Blade