Vishay RH02510R00FE02
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Brand
Vishay
Temperature Coefficient
�20 ppm/�C
Страна на произход
Mexico
Детайли за продукта
25 Watt RH025 Series ±1%
Mounts on chassis to utilize heat-sink effect
Moulded construction for total environmental protection
High Stability <0.05% Year
Resistance Tolerance 1%
Click here to find out more
Може да се интересувате от
RS PRO, 10 Ω 25 W Wirewound Chassis Mount Resistor ±5 %
Запитване за ценаВсеки (ex VAT)
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Vishay RH02510R00FE02
Vishay RH02510R00FE02
количествоЕдинична цена
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Технически документи
Спецификации
Brand
Vishay
Temperature Coefficient
�20 ppm/�C
Страна на произход
Mexico
Детайли за продукта
25 Watt RH025 Series ±1%
High Stability <0.05% Year
Resistance Tolerance 1%