TE Connectivity 3.9Ω Power Film Through Hole Fixed Resistor 35W 1% MPT35A3R9F
Номер на артикул на RS: 195-5013Марка: TE Connectivity№ по каталога на производителя: MPT35A3R9F
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Resistance
3.9Ω
Power Rating
35W
Composition
Thick Film
Tolerance
1%
Axial/Radial
Radial
Technology
Power Film
Series
MPT
Package/Case
TO220
Maximum Operating Temperature
+150°C
Lead Pitch
5.33mm
Minimum Operating Temperature
-65°C
Страна на произход
Taiwan, Province Of China
Запитване за цена
Each (In a Tube of 50) (ex VAT)
Запитване за цена
Спецификации
Resistance
3.9Ω
Power Rating
35W
Composition
Thick Film
Tolerance
1%
Axial/Radial
Radial
Technology
Power Film
Series
MPT
Package/Case
TO220
Maximum Operating Temperature
+150°C
Lead Pitch
5.33mm
Minimum Operating Temperature
-65°C