TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
Номер на артикул на RS: 126-3501Марка: TDK-Lambda№ по каталога на производителя: ZWS30B-12/A
brand-logo
Преглед на всички в Switching Power Supplies
Технически документи
Спецификации
SMPS Output Current
2.5A
Width
26.5mm
Страна на произход
Malaysia
Детайли за продукта
TDK Lambda ZWS-B Series 10 W to 30 W Switch Mode Power Supplies
The TDK Lambda ZWS-B series is a range of very reliable Single Output Power supplies. These Switch Mode Power supplies are 30% smaller than the previous generation. The ZWS-B series of Single Output Power Supplies have a No Load input Power ˂0.5 W and are suitable for Green Products. Ideal in applications like LED, Industrial, Testing and Broadcasting.
30% Smaller than previous generation
Operating Temperature – 10°C to +70°C
No Load Input Power ˂0.5 W
10 year E-cap lifetime
Simplifies equipment design
Improved system power optimisation
Suitable for Green products
Superior reliability
Switch Mode - TDK-Lambda
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
количествоЕдинична цена
Технически документи
Спецификации
SMPS Output Current
2.5A
Width
26.5mm
Страна на произход
Malaysia
Детайли за продукта
No Load Input Power ˂0.5 W