Taoglas DSGP.1575.12.4.A.02 Square Multi-Band Antenna, GPS
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Brand
Taoglas
Product Type
Multi-Band Antenna
RF Protocols
GPS
Minimum Frequency
1.575GHz
Antenna Mount Type
Surface
Gain
2.7dBi
Antenna Physical Form
Square
Internal/External
Internal
Lead Length
12mm
Series
DSGP
Maximum Frequency
1576.443MHz
Antenna Internal Construction
Ceramic Patch
Standards/Approvals
No
Страна на произход
Taiwan, Province Of China
Спецификации
Brand
Taoglas
Product Type
Multi-Band Antenna
RF Protocols
GPS
Minimum Frequency
1.575GHz
Antenna Mount Type
Surface
Gain
2.7dBi
Antenna Physical Form
Square
Internal/External
Internal
Lead Length
12mm
Series
DSGP
Maximum Frequency
1576.443MHz