Rubycon 330 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - 35ZLK330M10X16 PC Pin
Номер на артикул на RS: 725-8164Марка: Rubycon№ по каталога на производителя: 35ZLK330M10X16
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Brand
Rubycon
Product Type
Capacitor
Capacitance
330μF
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
16mm
Polarity
Polar
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
PC Pin
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Series
ZLK
Dissipation Factor
12%
Детайли за продукта
ZLK Series
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Спецификации
Brand
Rubycon
Product Type
Capacitor
Capacitance
330μF
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
16mm
Polarity
Polar
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
PC Pin
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Series
ZLK
Dissipation Factor
12%