BEL POWER SOLUTIONS INC Switching Power Supply, PFC375-1024F, 24V dc, 15A, 375W, 1 Output, 85 → 264V ac InputМарка: BEL POWER SOLUTIONS INC
Запитване за ценаВсеки (ex VAT)
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Запитване за цена
POWER SUPPLY; SWITCHER; MULTIPLE OUTPUT; FAN INSTALLED; 375 WATTS
Запитване за цена
Може да се интересувате от
Технически документи
Спецификации
Brand
Power-OneМоже да се интересувате от