Phoenix Contact PLC-OSC- 12DC/300DC/1 Solid State Interface Relay 12V dc, 300 V dc DIN Rail Screw
Номер на артикул на RS: 801-7889Марка: Phoenix Contact№ по каталога на производителя: 2980665
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Series
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Height
80mm
Manufacturer Part No.
Страна на произход
Germany
Детайли за продукта
Phoenix Contact PLC-OSC Series
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
количествоЕдинична цена
Спецификации
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Series
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Height
80mm