Panasonic ERJUP3 100 Ω, 0603 Surface Mount Resistor ±1 % 0.25 W - ERJUP3F1000V
Номер на артикул на RS: 243-2095Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: ERJUP3F1000V
Product Type
Surface Mount Resistor
Resistance
100Ω
Package/Case
0603
Tolerance
±1 %
Power Rating
0.25W
Temperature Coefficient
±100 ppm/°C
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
ERJUP3
Страна на произход
Japan
Изберете тип опаковка
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична ценаPer Лента
Product Type
Surface Mount Resistor
Resistance
100Ω
Package/Case
0603
Tolerance
±1 %
Power Rating
0.25W
Temperature Coefficient
±100 ppm/°C