Panasonic 1000 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFS1V102L Radial Lead
Capacitance
1000μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
RoHS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
0.12%
Страна на произход
Malaysia
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
количествоЕдинична ценаPer Кутия
Спецификации
Capacitance
1000μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
RoHS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
0.12%