Panasonic 1500 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFM1V152L Radial Lead
Capacitance
1500μF
Product Type
Capacitor
Height
35mm
Length
35mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
7000 h
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
525μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
FM Series 25 V to 50 V
Applications
Изберете тип опаковка
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Спецификации
Capacitance
1500μF
Product Type
Capacitor
Height
35mm
Length
35mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
7000 h
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
525μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
FM Series 25 V to 50 V