Panasonic 22 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole Radial Lead - EEUFC1V220H
Номер на артикул на RS: 249-1343Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: EEUFC1V220H
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Packaging
Tape
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
175mA
Series
FC-A
Dissipation Factor
0.12%
Страна на произход
Malaysia
Изберете тип опаковка
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Packaging
Tape
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
175mA
Series
FC-A
Dissipation Factor
0.12%