Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC1V101 Radial LeadМарка: Panasonic
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Запитване за цена
Each (In a Pack of 10) (ex VAT)
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 35V, 100uF
Запитване за цена
Може да се интересувате от
Технически документи
Спецификации
Brand
PanasonicМоже да се интересувате от