Panasonic 220 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEETK1H221AQ
Номер на артикул на RS: 747-2360Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: EEETK1H221AQ
Capacitance
220μF
Packaging
Tape
Height
13.5mm
Length
13.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
110μA
Series
TK Medium Size
Детайли за продукта
TK High Temperature Reflow Series
Applications
SMT 125°C
Изберете тип опаковка
Capacitance
220μF
Packaging
Tape
Height
13.5mm
Length
13.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
110μA
Series
TK Medium Size
Детайли за продукта
Applications
SMT 125°C