Panasonic 100 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEETG1V101UP 500
Номер на артикул на RS: 568-581Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: EEETG1V101UP
Capacitance
100μF
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
197mA
Equivalent Series Resistance ESR
500mΩ
Applications
SMT 125°C
Изберете тип опаковка
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Спецификации
Capacitance
100μF
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
197mA
500mΩ
Applications
SMT 125°C