Panasonic 47 μF Capacitor 80 V dc, Surface Mount Solder - EEETG1K470UP 500
Номер на артикул на RS: 569-051Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: EEETG1K470UP
Capacitance
47μF
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
90mA
AEC-Q200
Страна на произход
Japan
Applications
SMT 125°C
Изберете тип опаковка
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Спецификации
Capacitance
47μF
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
90mA
AEC-Q200
Страна на произход
Japan
Applications
SMT 125°C