Panasonic 22 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEHA1E220P
Номер на артикул на RS: 537-0691Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: EEEHA1E220P
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Length
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Leakage Current
3μA
Series
HA SMD
Ripple Current
55mA
Детайли за продукта
HB Series
AEC-Q200 qualified (some deviations apply)
Some capacitors within this range can withstand high reflow temperatures
High ripple current
High reliability
Low impedance
Applications
Click here to find out more
Може да се интересувате от
SMD elec cap 22uF 25V
Запитване за ценаEach (In a Pack of 5) (ex VAT)
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
SMD elec cap 22uF 25V
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Length
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Leakage Current
3μA
Series
HA SMD
Ripple Current
55mA
Детайли за продукта
HB Series
High ripple current
High reliability
Low impedance
Long life
Applications
SMD elec cap 22uF 25V