Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFPV101XAP 900
Номер на артикул на RS: 568-515Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: EEEFPV101XAP
Capacitance
100μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Height
7.7mm
Length
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Equivalent Series Resistance ESR
160mΩ
Series
FP
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Applications
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Capacitance
100μF
Product Type
Height
7.7mm
Length
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
160mΩ
Series
FP
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%