Panasonic 100 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder - EEEFPJ101UAR 1000
Номер на артикул на RS: 568-874Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: EEEFPJ101UAR
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Equivalent Series Resistance ESR
360mΩ
Series
FP SMD
Applications
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Panasonic 100 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder 1000
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
Изберете тип опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
360mΩ
Series
FP SMD
Applications