Panasonic 10 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E100R 2000
Номер на артикул на RS: 537-0483PМарка: Panasonic№ по каталога на производителя: EEEFK1E100R
Capacitance
10μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
2000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
90mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
1.35Ω
Series
FK
Dissipation Factor
200%
Страна на произход
Malaysia
Детайли за продукта
FK Series
Product features:
Applications:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click here to find out more
Може да се интересувате от
ECAP 10UF 25V B CASE
Запитване за ценаEach (In a Pack of 250) (ex VAT)
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична ценаPer Ролка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
ECAP 10UF 25V B CASE
Capacitance
10μF
Product Type
Mount Type
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
2000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
90mA
Leakage Current
3μA
1.35Ω
Series
FK
Dissipation Factor
200%
Страна на произход
Malaysia
Детайли за продукта
FK Series
Product features:
Applications:
Approvals
AEC-Q200 qualified
ECAP 10UF 25V B CASE