Panasonic 1000 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 10 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1A102P 500
Номер на артикул на RS: 708-3361Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: EEEFK1A102P
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Capacitance
1000μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Polarity
Polar
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
80mΩ
Series
FK
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Детайли за продукта
FK Series
Product features:
• Low ESR
• High reliability
• High ripple current
• Low impedance
• Long life
• Surface Mount
Applications:
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Panasonic 1000 μF Capacitor 10 V dc, Surface Mount Solder - EEEFC1A102P G
Запитване за ценаEach (In a Pack of 10) (ex VAT)
Panasonic 1000μF Electrolytic Capacitor 10V dc, Surface Mount - EEEHA1A102P
Запитване за ценаEach (In a Pack of 5) (ex VAT)
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Технически документи
Спецификации
Capacitance
1000μF
Product Type
Mount Type
Packaging
Carrier Tape
Height
10.2mm
Polarity
Polar
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Leakage Current
3μA
80mΩ
Series
FK
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%