Panasonic 10 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEAGA1E100 Radial Lead
Номер на артикул на RS: 103-5609Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: EEAGA1E100
Capacitance
10μF
Height
7mm
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
1.5mm
Tolerance
±20 %
Series
GA
Dissipation Factor
8%
Страна на произход
Malaysia
Детайли за продукта
GA Series
Panasonic GA Series Type A electrolytic capacitors feature excellent endurance.
7 mm height
High reliability
Long life
Applications
Click here to find out more
Може да се интересувате от
RS PRO 10 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
количествоЕдинична ценаPer Чувал
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Capacitance
10μF
Height
7mm
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
1.5mm
Tolerance
±20 %
Series
GA
Dissipation Factor
8%
Страна на произход
Malaysia
Детайли за продукта
GA Series
7 mm height
High reliability
Long life
Applications