Panasonic 22 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEAFC1E220 Radial Lead
Capacitance
22μF
Height
7mm
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2mm
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
950mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
FC Series 1uF - 100uF
AEC-Q200 qualified
Radial lead type
Low ESR
Compact size
Applications
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 25V, 22uF
Запитване за ценаEach (In a Pack of 10) (ex VAT)
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Capacitance
22μF
Height
7mm
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2mm
Tolerance
±20 %
950mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
FC Series 1uF - 100uF
AEC-Q200 qualified
Radial lead type
Low ESR
Compact size
Applications