Panasonic 10000μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 35V dc, Through Hole - ECEC1VP103CJ
Номер на артикул на RS: 790-0395PМарка: Panasonic№ по каталога на производителя: ECEC1VP103CJ
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Capacitance
10000µF
Voltage
35V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
25 (Dia.) x 40mm
Height
40mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
25mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
2000h
Series
HA SNAP IN
Ripple Current
4.42A
Tolerance
±20%
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Vishay 10000 μF Capacitor 40 V dc, Snap-in
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Запитване за цена
Изберете тип опаковка
Запитване за цена
Изберете тип опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Технически документи
Спецификации
Capacitance
10000µF
Voltage
35V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
25 (Dia.) x 40mm
Height
40mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
25mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lead Pitch
10mm
Lifetime
2000h
Series
HA SNAP IN
Ripple Current
4.42A
Tolerance
±20%