Panasonic 3300μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Through Hole - ECEC1HP332BJ
Номер на артикул на RS: 790-0405PМарка: Panasonic№ по каталога на производителя: ECEC1HP332BJ
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Capacitance
3300µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 30mm
Height
30mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
2000h
Lead Pitch
10mm
Ripple Current
2.73A
Tolerance
±20%
Series
HA SNAP IN
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Vishay 3300 μF Capacitor 50 V dc, Snap-in
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Запитване за цена
Изберете тип опаковка
Запитване за цена
Изберете тип опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Технически документи
Спецификации
Capacitance
3300µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 30mm
Height
30mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
2000h
Lead Pitch
10mm
Ripple Current
2.73A
Tolerance
±20%
Series
HA SNAP IN