Panasonic 2.2 μF Capacitor 250 V dc, Through Hole - ECA2EHG2R2 Radial Lead
Номер на артикул на RS: 365-4638Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: ECA2EHG2R2
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.2mm
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
43μA
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
NHG Series
Radial lead type
Applications
Click here to find out more
Може да се интересувате от
RS PRO 2.2 μF Capacitor 250 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.2mm
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
43μA
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
NHG Series
Radial lead type
Applications