Panasonic 22 μF Capacitor 250 V dc, Radial, Through Hole - ECA2EHG220 Radial Lead
Номер на артикул на RS: 365-4672Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: ECA2EHG220
Capacitance
22μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
340μA
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
NHG Series
Radial lead type
Applications
Изберете тип опаковка
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
Capacitance
22μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
340μA
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Dissipation Factor
8%