Panasonic 22 μF Capacitor 63 V dc, Radial, Through Hole - ECA1JM220 Radial Lead
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
M Series
Smaller than SU series
Long life
Fully sleeved
Applications
Click here to find out more
Може да се интересувате от
GPR min radial Al elect cap,2.2uF 63V
Запитване за ценаEach (In a Pack of 5) (ex VAT)
Radial Al electrolytic GS cap,63V 22uF
RS PRO 22 μF Capacitor 63 V dc, Through Hole Radial Lead
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
M Series
Smaller than SU series
Long life
Fully sleeved
Applications