Panasonic 470 μF Capacitor 63 V dc, Radial, Through Hole - ECA1JHG471 Radial Lead
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Dissipation Factor
8%
Страна на произход
Malaysia
Детайли за продукта
NHG Series
Radial lead type
Applications
Click here to find out more
Може да се интересувате от
LOW IMP CAP 470UF 63V
Запитване за ценаEach (In a Pack of 5) (ex VAT)
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична ценаPer Опаковка
Click here to find out more
Може да се интересувате от
LOW IMP CAP 470UF 63V
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Dissipation Factor
8%
Страна на произход
Malaysia
Детайли за продукта
NHG Series
Radial lead type
Applications
LOW IMP CAP 470UF 63V