Panasonic 47 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole - ECA1CM470 Radial Lead
Номер на артикул на RS: 107-7578Марка: Panasonic№ по каталога на производителя: ECA1CM470
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
M Series Type A Electrolytic Capacitors
Smaller than SU series
Long life
Fully sleeved
Applications
Click here to find out more
Може да се интересувате от
RS PRO 47 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
количествоЕдинична ценаPer Чувал
Click here to find out more
Може да се интересувате от
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%
Детайли за продукта
Smaller than SU series
Long life
Fully sleeved
Applications