KOA 3.3 kΩ Ceramic Resistor 2 W 10 % PCF2C332K
Номер на артикул на RS: 178-6303Марка: KOA№ по каталога на производителя: PCF2C332K
Resistance
3.3kΩ
Power Rating
2W
Tolerance ±
10%
Voltage
400V
Lead Pitch Radial
38mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
200°C
Length
19mm
Diameter
7mm
Standards/Approvals
EU, UL
Width
7mm
Height
7mm
Temperature Coefficient
-1900 ppm/K
Lead Diameter
0.8mm
Страна на произход
Japan
Resistance
3.3kΩ
Power Rating
2W
Tolerance ±
10%
Voltage
400V
Lead Pitch Radial
38mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
200°C
Length
19mm
Diameter
7mm
Standards/Approvals
EU, UL
Width
7mm
Height
7mm
Temperature Coefficient
-1900 ppm/K
Lead Diameter
0.8mm