Номер на артикул на RS: 121-8098Марка: D-Link№ по каталога на производителя: DGS-1210-52
brand-logo
Технически документи
Спецификации
Brand
D-Link
Number Of Ports
52
PoE - Power Over Ethernet
No
Switch Type
Smart
RJ45 Ports
52
SFP Ports
4
Network Speed Class
Gigabit
Height
44mm
Network Speed
10/100/1000Mbit/s
Model
52-Port Gigabit Smart Managed Switch
Series
DGS-1210 Series
Depth
210mm
Width
440mm
Dimensions
440 x 210 x 44mm