Broadcom HCPL-4200-000E DC Input
Номер на артикул на RS: 547-4175Марка: Broadcom№ по каталога на производителя: HCPL-4200-000E
brand-logo
Преглед на всички в Оптрони
Технически документи
Спецификации
Number of Channels
1
Input Current Type
DC
Isolation Voltage
3750V ac
Logic Output
Yes
Детайли за продукта
4mA-to-20mA Current-Loop, Avago Technologies
Data line transmission, with high noise immunity between electronic equipment, is achieved by using these 20mA current loop transmitter and receiver optocouplers for typical distances up to 9km.
4mA-to-20mA Current-Loop Communication
Може да се интересувате от
Receiver opto-coupler,HCPL4200 DIP8
Запитване за ценаВсеки (ex VAT)
Преглед на всички в Оптрони
Информацията за складовите наличности временно не е налична.
Изберете тип опаковка
Изберете тип опаковка
количествоЕдинична цена
Може да се интересувате от
Технически документи
Спецификации
Number of Channels
1
Input Current Type
DC
Isolation Voltage
3750V ac
Logic Output
Yes
Детайли за продукта